o nás

Proč si vybrat Secret erotic massage?

Praha je dobře známé místo vyhledávané turisty z celého světa. Nachází se zde velká spousta masážních salonů, které často neví nic o správné masáži. My vám garantujeme ojedinělé masáže s netradičními postupy od krásných a dobře vyškolených masérek . U nás je to nezapomenutelný zážitek pokaždé co nás navštívíte. Jen u nás si můžete vychutnat opravdovou relaxaci, vynikající servis a navíc máme nejrásnejší masérky v celé ČR!

Co děláme?

Erotické masáže jsou našim koníčkem. Víme, jak Vás rozmazlovat, jak se o Vás co nejlépepostarat, abyste měli nejkrásnější požitek z masáže. Naše masérky jsou jedinečné v tom, co dělají.Vnímají Vás, Vaše tělo, Vaše přání a dokáží každému na míru připravit jedninečný zážitek zerotické masáži. Když se svěříte do jejich něžných rukou, sami nebudete chtít více odejít.

Naše klientela

Naši klienti jsou náš úspěch. Lidé z celého světa kteří si k nám přijdou pro jedinečný zážitek , experiment nebo jen poznat dotek krásných českých žen . Navštívit nás může opravdu každý muži, ženy nebo páry. Další zvláštní aspekt, který jinde nezažijete je pochopení a sdílení intimní chvíle v průběhu masáže . U nás si přijde na své opravdu každý. Stačí jen zavolat nebo napsat na email a náš tým se vám bude naplno věnovat.

 

Naše prostory

K dispozici máme 3 krásné a diskrétní pokoje.