masáže

Erotická relaxační masáž:

Hledáte rozptýlení po celodenním vypětí? Chcete zažít něco skutečně smyslného? Jestli ano, doporučujeme Vám vyzkoušet erotickou masáž! Jedná se o druh masáže, ve které se snoubí příjemná relaxace s erotikou. Prožijte nezapomenutelné okamžiky v rukou krásné, mladé, ale zkušené masérky, která bude nahá nebo oblečená podle vašeho přání, třeba v sexy prádle! Pokud tedy máte zájem vyzkoušet něco nového, objednejte si u nás erotickou masáž. Zaručujeme maximální diskrétnost a soukromí!
Naše erotická masáž zahrnuje plnou péči masérky po celou dobu masáže, jež je prováděna kvalitními masážními oleji dle vašeho výběru.
Masážní techniky lze pochopitelně použít nejen k dosažení či zvýšení sexuálního vzrušení, ale také k uspokojení, a to bez klasického sexu. Stačí se pouze uvolnit, zcela se poddat rukám našich masérek a zažijete pocity blížící se extázi. To vše navíc v příjemném prostředí, které Vám dovolí naprosto „vypnout“ a zbavit se alespoň na několik desítek minut či hodin běžných starostí. Důraz je pochopitelně kladen na intimní partie a navíc se lze dotýkat masérky.
Erotické masáže patří k člověku od nepaměti, přičemž byly dlouho používány i pro léčebné účely. Jejich průběhu lze totiž brát jako druh sexuální terapie. Některé muže mohou naučit zvýšeným reakcím na smyslové podněty, jiným zase pomohou při problémech s předčasnou ejakulací, neboť dokáží uvolnit a prodloužit dobu vzrušení.
U erotických masáží rovněž dochází k uvolnění bolavých či napjatých svalů, jakož i psychickému uvolnění po celodenním stresu. Jedná se vlastně o spojení erotiky s terapií a pozitiva jsou skutečně různorodá. Stačí tedy jediné – navštivte masáží salón Secret Erotic Massage a vyzkoušejte si služby našich masérek na vlastním těle, rozhodně nebudete litovat!

Body to Body masáž :

Chcete zažít vůbec tu „nejkontaktnější“ masáž, jakou máte v současné době k dispozici? V tom případě vyzkoušejte olejovou body to body masáž neboli masáž celým tělem. Jednotlivé masérky totiž používají nejen ruce, ale také další části svého nahého těla. Věříme, že se jedná o proceduru, kvůli níž se budete do salónu Secret Erotic Massage rádi navracet.
Samotné zahájení je vlastně zcela běžným masírováním za použití rukou, ale s přibývajícím časem se začínají masérky oděné v rouše Evině dotýkat klienta dalšími částmi svého těla a celý proces tak získá zcela nový rozměr. V závěrečné fázi se tělo masérky a klienta takřka propojí, což pochopitelně vyvolává intenzivní prožitky, kterých se mnohým lidem v současnosti poměrně často nedostává. Pokud je to i Váš případ a chcete to změnit, rozhodně neváhejte!
Proč zvolit právě tento druh masáže? Samozřejmě že olejová body to body masáž působí jako další druhy masáží, tedy jako určitý typ terapie, během níž dochází k regeneraci těla i mysli. Body masáž s použitím nejrůznějších olejů jde ovšem dále, neboť se jedná o jeden z nejsilnějších zážitků, jaké si lze v této oblasti vůbec představit. Pokud si myslíte, že už jste vyzkoušeli vše, možná Vás příjemně překvapíme. Kromě regenerace těla a ducha Vám olejová body masáž přinese velké množství prožitků, protože dosáhnete nejen sexuálního vzrušení, ale rovněž celé řady smyslových vjemů. Vskutku intenzivní vnímání krásy nahého ženského těla je pouze jedním z nich. Objednejte si proto olejovou body to body masáž ještě dnes!

VIP Masáž:

Chcete zažít tu naodvážnejšiu a nejlepší masáž vůbec? Tak právě pro Vás máme připravenou V.I.P erotickou masáž, která je skutečně výjimečná! Před samotným zahájením masáže se pohodlně usadíte do křesla a Vaše masérka Vám nabídne občerstvení, dle Vašich přání. Následně začne program krásným, odvážným a hlavně velmi sexy striptýz. Ale nebudete se jen přihlížet! Můžete sexy slečně pomáhat při svlékání a pokud budete chtít, můžete si společně zatancovat. Po úvodním tanci, začíná samotná masáž, která bude nabitá vášní a sexy energií. Na přání Vám slečna dopřeje několik erotických vyvrcholení – ne však sexuální služby! Tato masáž je jedinečná, protože po celou dobu má speciální a stále vášnivý průběh. Doslova Vás unese do jiného světa! Pokud chcete vypnout, zapomenout na práci, problémy, běžné starosti, V.I.P. masáž je na to jako stvořená. Nejlepší terapie pro muže, která Vám navždy zůstane v paměti. Objednejte se ještě dnes v salonu Secret Erotic Massage a rezervujte si jedinečnou V.I.P masáž. Ať každý den stojí za to …